0332 353 77 39

Günübirlik Kapadokya Turu

Tur Fiyatı 125.00 TL

Tur Programı

Güvercinlik Vadisi, Uçhisar Panorama, Göreme Panorama, Avanos, Özkonak Yeraltı Şehri, Paşabağlar, Dervent Vadisi, Ürgüp, Asmalı Konak

06.30 Anıt Meydanı
06:35 Nalçacı Özkaymak Otel Önü
06:40 Koyuncu Petrol
06:45 Aydınlıkevler Üst Geçit

07:00 Otogar Kavşağı İstikbal Önü

İlk durağımız birçok güvercin yuvasının bulunduğu muhteşem Uçhisar manzaralı Güvercinlik Vadisi. Güvercinlik Vadisi turumuzun ilk durağı ve en güzel noktalarından biridir. Burada nazar boncuklu ağaların önünde fotoğraf için mola veriyoruz.
Turumuzun devamında Uçhisar Kalesi’ni panoromik olarak görebileceğiniz bir nokta ’da fotoğraf molası.

Daha sonra Göreme Vadisini ve Göreme Kasabasını panoramik olarak görebileceğimiz bir nokta olan Göreme Panorama ile devam ediyor. Burada yaklaşık 30 dk. mola veriyoruz. Manzara eşliğinde çayınızı yudumlayabileceğiniz en güzel noktalardan birisidir.
Turumuzu sütte kavrulmuş kabak çekirdeği tatmak ve alış veriş yapabileceğiniz bir mağazada serbest zaman vererek devam ediyoruz.

Bu güzel moladan sonra biraz alış veriş yapmak için Avanos’a Çanak Çömlek Atölyesine geçiyoruz. Ustamız bize çanak çömlek yapımının tarihi ile ilgili detaylı bilgileri verdikten sonra siz değerli misafirlerimizin arasından birini seçerek usta çırağı yapacaktır. Misafirimiz bize hünerlerini gösterecektir.

Daha sonra öğle yemeği için restoranımıza geçiyoruz.
Restoranımız Kayadan oyma mağaradan yapılmış olup bölgenin en ünlü tesisidir. Muhteşem atmosferi eşliğinde yemeğimizi alıyoruz. Menü’müz: Çorba + pastırmalı kuru fasülye + testi kebabı + pilav + tatlı veya meyve olarak sunulmaktadır. Burada bir saatlik bir mola veriyoruz.

Yemekten sonra turumuza Paşabağ Vadisi ile devam ediyoruz. Burada oluşumunu tamamlamış mantar şeklindeki peri bacalarını göreceksiniz. Yanardağlardan püsküren lavların milyonlarca yıl boyunca akarsuların ve rüzgârın aşındırması ile şekillenen mantar şeklindeki peri bacaları arasında keyifli bir yürüyüş yapabilmek ve bolca fotoğraf çekebilmek için size serbest zaman vereceğiz.

Daha sonra, peribacalarının şekillerinin bazı canlılara benzetilmesi nedeniyle Hayal Vadisi olarak da adlandırılan Devrent Vadisi'ne gidiyoruz. Burada da birbirinden güzel peribacalarını görmeniz mümkün.

Ürgüp’te bulunan meşhur Asmalı Konak dizisinin çekildiği Asmalı Konağı görmeye gidiyoruz.

Turumuzun son noktasını da gezdikten sonra Konya’ya dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molalar verilerek takribi 22:00 sularında Konya’ya varıyoruz.

Tur Bilgilendirmesi;
Kahvaltı: Tur ücretine dahil değildir. Aksaray Ağaçlı tesislerinde vereceğimiz mola'da serbest olarak alabilirsiniz.
Öğle Yemeği:  Tur ücretine dahildir. (Uranus Restoran'da Testi Kebabı)
Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil değildir. Aksaray Ağaçlı tesislerinde vereceğimiz mola'da serbest olarak alabilirsiniz.
Rota: Konya- Aksaray (153km ), Aksaray – Nevşehir ( 80 km), Bölge İçi Gezileri (30 km )
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 550 km

 
Ücrete dahil olan hizmetlerimiz


 • Konya’dan ulaşım
 • Öğle yemeği
 • Profesyonel rehberlik
 • Araç içi ikramlar

 Ücrete dahil olmayan hizmetlerimiz


 • Kahvaltı
 • Akşam yemeği
 • Kişisel harcamalar
 • Müze-ören yeri ücretleri ( Uçhisar Kalesi 8 TL, Asmalı Konak 5 TL)

Günübirlik kültür turları iptal koşulları

 • Tur tarihinden iki gün önce yapılacak iptallerde tur ücreti bir başka tur için saklanır veya iade edilir.
 • Tur tarihinden iki günden az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz.


Tur Tarihleri

Gidiş-Dönüş Tarihleri
05.06.2019 - 05.06.2019
Otel Konaklamasız
Kişi başı fiyat 125.00
Single Farkı 0.00
7-12 Yaş Çocuk 125.00

Bu Turu Nasıl Satın Alabilirim?

Turumuzu satın almak için:
 • Her tur programında bulunan "Satın Al" butonunu kullanarak kredi kartınız ile rezervasyon yapabilirsiniz.
 • Nakit ödemek isterseniz ofisimize uğrayıp ödeme yapabilirsiniz.
 • Banka Hesaplarımıza EFT/Havale yapabilirsiniz. Banka hesap numaralarımız için lütfen tıklayınız

Genel Uyarılar ve Notlar

 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Koltuk planlaması ödeme sırasına göre yapılmaktadır.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acentamız kesinlikle sorumlu değildir.
 • Turlarımızda katılımcı sayısına göre araç çıkartılmaktadır.
 • Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
 • Yüksek müşteri memnuniyetini ilke edinmemiz sebebi ile kalite standardımızı sürekli arttırıyoruz. Kültür turlarında misafirlerin fiziksel ve düşünsel yoğunluklarının zirvede olması, sükunet, özen ve dikkat kavramlarını ön plana almamızı gerektiriyor. Geçmiş yıllarda edindiğimiz tecrübeye dayanarak, siz sayın misafirlerimizin rahatını ve kültür turu mantığını göz önüne alarak, 6 yaş ve altı çocuk misafirlerimizi turlarımıza kabul edemiyeceğimizi bildiririz.
YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, SEHAVET TUR TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, HAZIRLANMIŞTIR. HERHANGİ BİR ŞEKİLDE, PROGRAMIN KOPYALANMASI, YAYINLANMASI YASAKTIR. TÜM HAKLARI SEHAVET TUR A AİTTİR.